Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kapellan/domains/kapellanka.com.pl/private_html/galony/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4576
Nasi partnerzy | Woda dla firm Kapellanka
 
 
Zamów dostawę: 601 999 465


JODAVIT
asz partner, producent suplementu diety Jodavit to unikalny w skali światowej produkt o wyjątkowy składzie, który zawiera niepowtarzalną, opatentowaną kompozycję jodu o znakomitej bioretencji.

Niedobór jodu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje za niezbędny do prawidłowego rozwoju i utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Jod jest związkiem niezbędnym do budowy naszej odporności, kluczowym dla zdrowia tarczycy, dlatego współpraca z firmą Jodavit to korzyść, z której najbardziej czerpią nasi Klienci.

Jod to pierwiastek życia. JODAVIT to prawdziwa skarbnica zdrowia dla Ciebie i Twojego Dziecka.

 

Jaworowy Zdrój
Premium Distribution Sp. z o.o. – Jaworowy Zdrój, to nasz wieloletni partner w dostawie najwyższej jakości wody w butelkach PET do biur, domów i sklepów. Jeśli zatem zapragną Państwo wody gazowanej – mamy dla Was idealne rozwiązanie w świetnej cenie i urzekającym smaku wody Jaworowy Zdrój.

My jako Kapellanka z kolei dzięki tej współpracy możemy utrzymywać kompleksowość dostaw dla naszych Klientów, oferując im zawsze pyszną, świeżą wodę według preferencji.

 

Stowarzyszenie Woda w domu i biurze

Kapellanka może poszczycić się obecnością w roli członka w Stowarzyszeniu Woda dla Domu i Biura, dzięki któremu posiadamy między innymi dostęp do wiedzy o najnowszych trendach na rynku polskim i zagranicznych, a także udział w spotkaniach branżowych, oraz co dla nas najważniejsze – budowania godnych zaufania i szczerych relacji z naszymi dostawcami.

 

Makarony

Rodzinna Wytwórnia Makaronów FABILJANSCY to nasz wieloletni partner oraz Klient jednocześnie. Wytwórnia zajmuje się produkcją ekologicznych makaronów, które poszczycić się mogą certyfikatami najwyższej jakości. Jeśli połączyć rodzinne wartości, najwyższej jakości składniki oraz makarony produkowane z naszej wody i gotowane na niej, otrzymamy idealną kompozycję smaków i gwarancję zadowolenia Klientów.

 

GREINER

Greinder to nasz partner w dostawie butli do opakowań galonowych, które codziennie dostarczamy do naszych Klientów w domach, firmach, czy sklepach. Dlaczego właśnie oni? To proste. Nasza firma stawia tylko na najwyższej jakości produkty, na firmy, które wyznaczają standardy jakości, a taką firmą jesteśmy my, czy Greiner. Co ważne – firma specjalizuje się w dostawie butli trytanowych BPA free, czyli nowoczesnego i bezpiecznego tworzywa stworzonego specjalnie do żywności.

 

Hemet

Lider polskiego rynku w urządzeniach w systemie 5-cio galonowym. Współpraca z firmą Hemet to ogromna przyjemność wymiany pozytywnych emocji i kreatywnego myślenia między naszymi firmami. Blisko 20 letnie doświadczenie Hemetu to gwarancja najwyższej jakości dla nas i naszych Klientów.do żywności.