Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kapellan/domains/kapellanka.com.pl/private_html/galony/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4576
Kapellanka partnerem akcji „Kino Kobiet”! | Woda dla firm Kapellanka
 
 
Zamów dostawę: 601 999 465

Z wielką radością dajemy znać wszystkim kobietom, iż Kapellanka została partnerem akcji „Kino Kobiet”, które odbędzie się 18.07.2018 w jeleniogórskim kinie Helios!
Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Pozycja obowiązkowa”. Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Motyw wieczoru!
Lipiec najgorętszy miesiąc wakacji dlatego też zapraszamy w stylizacjach plażowych! Mile widziane okulary przeciwsłoneczne, kapelusze słomkowe, dmuchane flamingi, klapki, luźne sukienki w wyrazistych kolorach itp.

Przed seansem organizatorzy zapraszają na słodki poczęstunek oraz do skorzystania z porad i usług naszych Partnerów, którzy będą na Was czekać od godz. 17.30 w holu kina:

  • Degustacja regionalnej, naturalnej wody źródlanej, Kapellanki z Jodem, pełnej minerałów pochodzącej z Krainy Wygasłych Wulkanów.
  • Leroy Merlin w Jeleniej Górze zaprezentuje swój asortyment do tworzenia własnych domowych win
  • Mary Kay przedstawi ofertę swoich letnich kosmetyków
  • Sklep Matex w Jeleniej Górze zaprezentuje artykuły kuchenne firmy Franke

Dziewczyny, widzimy się 18 lipca!