Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kapellan/domains/kapellanka.com.pl/private_html/galony/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4576
Oświadczenie w związku z pojawieniem się koronawirusa COVID-19 | Woda dla firm Kapellanka
 
 
Zamów dostawę: 601 999 465

Szanowni Państwo,

 

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczne dostawy wody oraz zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Codziennie monitorujemy sytuację w kraju oraz śledzimy wszystkie doniesienia i informacje.
W związku z tym wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Nasze działania obejmują:

  • higienę i bezpieczeństwo ludzi i produktu; zapewniamy dodatkowe materiały i środki nie tylko dla utrzymania właściwej higieny na każdym etapie produkcji i dostaw wody, ale także w innych obszarach działania firmy,
  • szczególne postępowanie przy realizacji dostaw wody do klienta,
  • przekazywanie klientom dokumentów drogą elektroniczną,
  • badanie stanu zdrowia w ramach którego przeprowadzamy pomiar temperatury ciała pracowników i osób odwiedzających nasz zakład (zakaz wejścia do hali produkcyjnej i magazynu dla klientów i dostawców),
  • komunikację poprzez informowanie pracowników i partnerów biznesowych o zasadach właściwego zachowania i sposobach postępowania zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).

Nasz Personel został przeszkolony oraz dobrze poinformowany na temat sposobów czyszczenia i dezynfekcji. Dysponujemy także dostępem do wszelkich potrzebnych środków czystości.

Nasi Pracownicy są ubrani w specjalne rękawiczki jednorazowe, noszą czepki oraz odzież ochronną. Proces produkcji jest stale monitorowany, stosowana jest technologia mycia butli detergentem w wysokich temperaturach, a następnie ich dezynfekcja oraz napełnianie butli w monobloku zamkniętym bez dostępu powietrza co gwarantuje bezpieczeństwo naszego produktu.

Na chwilę obecną funkcjonowanie naszego zakładu nie jest w żaden sposób ograniczone przepisami. Wdrożone procedury będą modyfikowane w zależności od zaleceń GIS oraz rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Z poważaniem ,
Paulina Radwańska